Valašská pivnice Praha

Zveme všechny dobré lidi do stylové Valašské Pivnice na Praze 1. Valašská pivnice je na Hradčanech s krásným výhledem a Petřín a starou Prahu. Čepujeme nepasterizovaná a nefiltrovaná piva z Valašského pivovaru BON. Naše pivní speciály vaříme dle starých českých receptur a dbáme na opravdovou kvalitu piva. Kdo nevěří ať se staví do pivovarnické pivnice a přesvědčí se sám, jak chutná Valašské pivo.

Není Valašská pivnice jako pivnice

Valašské pivo musíte ochutnat. Také musíte vidět naši unikátní sbírku 4500 originálních pivních etiket z různých pivovarů České a Slovenské republiky poválečné ery. Pěkné posezení ve valašském stylu kovaného železa a betelného dřeva dokresluje duch minulosti a nostalgie Valašské pivnice. Pivovar BON a jeho pivovarnická pivnice Vás zve na Valašské pivo lahodně působící. Jste vítanými hosty dobré chuti a dobrých úmyslů, také vás zveme na dobrá moravská vína nebo valašskou slivovici. Nabízíme různé pochutiny jako je škvarková pomázánka nebo domácí tlačenka.

Pro lidi z daleka nabízíme taktéž ubytování v Praze v historickém domě, kde sídlí Valašské pivnice.

V současné době máme pro sběratele 5 druhů skla, 5 etiket na sudy, 2 druhy podtácků, Dále připravujeme trička a čepice. Zde je možno osobního vyzvednutí.